ZDrave Universal Krem

ZDrave Universal Krem

ZDrave Universal KremBulgaristanlı kadınların güzellik sırları arasında yer alan ZDrave Universal Krem; yara izlerini kısa bir sürede geçirmenin yanı sıra kişinin ipeksi ve yumuşacık bir cilde sahip olmasına olanak tanıyor. Son zamanlarda Avrupa’nın yanı sıra ülkemizde de son derece popüler olmaya başlayan bu krem; bileşenlerinde yer alan çinko sayesinde cildi iyileştiriyor, besliyor ve cildin muhteşem görünmesine katkıda bulunuyor.

Bu yazımızda ZDrave krem kullanmayı düşünen ve kremin içeriğini ve ne işe yaradığını merak edenler için ZDrave Universal Krem nedir? ZDrave Universal Krem ne işe yarar? sorularını yanıtlamak, bu kremi kullanırken dikkat etmeniz gereken birtakım noktalara değinmek ve ilaç kullanımının olası yan etkilerinden kısaca bahsetmek istiyoruz.

ZDrave Universal Krem Nedir?

Yağlı cilt yapısına sahip olanların yanı sıra kuru cildi bulunan kadınların da kullanımına uygun olan bu krem, sivilce izlerini geçirme, mevcut sivilceleri kurutma, bebeklerde pişik oluşumunu ciddi anlamda giderme gibi pek çok mucizevi özellikler taşıyor.

Tüm cilt tipleri ile uyumlu olan bu krem, aynı zamanda bayanlar tarafından fondöten olarak da kullanılabiliyor. Hafif ve orta seviye bir kapatıcılığı bulunan kremi fondöten niyetiyle kullanabilir, dilerseniz bu kremi nemlendirici olarak fondöten altına da kullanmayı tercih edebilirsiniz.

ZDrave Universal Krem Ne İşe Yarar?

Kremin kullanım alanı son derece geniş olmakla birlikte kremi aşağıdaki amaçlarla kullanabileceğinizi söyleyebiliriz.

 • Ciltte bulunan sivilce ve aknelerin iyileşme sürecini hızlandırır.
 • Ciltte yeni sivilce ve akne oluşumunu engeller.
 • Güneşe maruz kaldığı için zamanla solan ve yıpranan cildi onarır.
 • Bebeklerde pişik bölgesinde pişik oluşumunu engellemek amacıyla kullanılabilir.
 • Böcek ve arı sokmalarının neden olabileceği ağrı ve acıyı hafifletir.
 • Ciltteki yara izlerinin görünümünü iyileştirir.
 • Erkekler tarafından traş sonrası ciltte oluşabilecek tahriş ve hassasiyeti önlemek amacıyla kullanılabilir.
 • Kıl dönmesinin tedavisinde kullanılabilir. Kıl dönmesini doğal bir şekilde tedavi eder ve önler.
 • Ayak topuğunda zamanla aşınmaya bağlı olarak gelişen çatlakları tedavi edicidir.
 • Ağız ve dudak çevresinde beliren uçukların tedavisinde yararlanılabilir.
 • Bayanlarda genital bölgede görülebilen kaşıntı ve kızarıklıkları gidermede son derece başarılıdır.

ZDrave Universal Krem Nasıl Kullanılır?

 • Bu ürün tüm cilt tipleri ile uyumludur.
 • Kuru ya da normal bir cilt yapınız bulunuyorsa kremi ince bir tabaka halinde cildinizdeki sorunlu bölgeye sürebilirsiniz.
 • Yağlı bir cilt yapınız bulunuyorsa kremi tüm cildinize ince bir tabaka halinde uygulayabilirsiniz.

UYARI: Kuru bir cilt yapınız bulunuyorsa bu kremi tüm cildinize sürmeniz, cildinizin daha da kurumasına yol açabilir. Bu yüzden şayet yağlı bir cilt yapısına sahipseniz kremi fondöten olarak kullanmayı tercih etmenizi öneriyoruz.

 • Kremi cildinize sürmeden önce cildinizi bol suyla yıkamalı, kir ve makyajdan arındırmalı, ardından da iyice kurulamalısınız.
 • Kremi geceleri yatmadan önce günde bir kez cildinize uyguladığınız taktirde krem kullanımından maksimum verim elde edebilirsiniz.

zdrave krem

ZDrave Krem Universal Yan Etkileri:

Bu kremin kullanımı özellikle kremin içeriğinde bulunan maddelere karşı hassasiyeti bulunan kişilerin birtakım yan etkilere maruz kalmasına neden olabilir.

 • Ciltte kuruma,
 • Tahriş,
 • Kızarıklık,
 • Kaşıntı,

Zdrave Universal krem kullanımının hafif yan etkileridir. Kremin sizde herhangi bir yan etkiye neden olup olmayacağını ölçmek adına az bir miktar kremi öncelikle boyun bölgenizde denemenizi ve herhangi bir yan etki ile karşılaşmamanız durumunda kremi kullanmanızı öneriyoruz.

Bu yazımızda kısaca ZDrave krem ne işe yarar? sorusunu yanıtlamaya çalıştık. Sizler de yakın zamanda bu kremi kullanmaya başlayarak, kremin işe yarayıp yaramadığına kendi deneyiminiz sonucunda karar verebilirsiniz.

ZDrave Krem Kullananlar

ZDrave krem kullanalar kremin cilde sayısız faydası bulunduğu için kullandıklarını söylemişlerdir. Cildi yenilen ve onaran zdrave krem ayrıca sivilce ve sivilce üzerinde olumlu etkili olduğu için tercih edilmektedir. Genelde yapılan yorumlarda zdrave krem içerisinde domuz yağı var mı sorusu çok sık sorulmaktadır. Kremin kullanmak isteyenler içeriğinde bulunan domuz yağından dolayı kremi kullanmaktan vazgeçtiklerini söylemişlerdir.

Cildi gençleştiren bu krem yanık izi ve sivilce izini yok etmektedir. Güneş yanıkları cilt lekeleri ve daha bir çok alanda kullanılan bu krem etkisi kanıtlanmış kremlerden biridir.

ZDrave Krem Hakkında Tüm Sorular

Krem hakkında merak edilen sorulara cevap vererek sizlere yardımcı olmaya çalışacağım. Sizlerde aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak sorabilirsiniz.

ZDrave Krem işe yarıyor mu

Kremin gerçekten işe yaradığı kullananlar tarafından dile getirilmiştir. Tam olarak etki olmak için düzenli kullanılması gerekmektedir.

ZDrave Krem cilt rengini açar mı

Düzenli olarak kullanıldığında cilt renk tonunda açılma sağlamaktadır.

ZDrave Krem  bebeklerde kullanılır mı

Bebeklerde ve çocuklarda oluşan pişik yada cilt sorunlarda kullanabilirsiniz. Kesinlikle 6 aydan küçüklerde asla kullanmayınız.

ZDrave Krem  pişiğe iyi gelir mi

Pişik için etkili bir kremdir. Yetişkinlerde ve çocuklarda oluşan pişiği geçirmek için kullanabilirsiniz.

ZDrave Krem  sivilce izlerini yok eder mi

Düzenli olarak yüzünüze sürdüğünüzde sivilce izlerinin azalarak yol olmasını sağlar.

ZDrave Krem  lekelere iyi gelir mi

Güneş lekeleri, sivilce lekelerini yok etmek için en az 8 hafta düzenli kullanılması gerekmektedir.

ZDrave Krem içinde domuz yağı var mı

En çok sorulan sorulardan biride ZDrave Krem içerisinde domuz yağı var mı, ZDrave Krem alırken mutlaka içeriğinde bulunanları öğrenmek için prospektüs bilgisini okuyun. Bazı çeşitlerinde domuz yağı bulunmaktadır.

ZDrave Krem  içeriği

ZDrave Krem içerisinde çinko oksit bulunmaktadır.

ZDrave Krem Fiyat

ZDrave Krem fiyatı 20 ile 30 TL arasında satılmaktadır.

ZDrave Krem Nerede Satılır

ZDrave Krem kullanmak isteyenlerin en sık sorduğu sorulardan biride krem nerede satılır yada ZDrave Krem  nereden alınır sorusudur. Kozmetik mağazalarda satılan bu ürün ayrıca eczanede ve internet sitelerinde satılmaktadır.

Peki ya siz bu kremi kullandığınız mı hiç. Düşünceleriniz yorum kısmına yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Madecassol Krem