Sivilce İzlerini Yok Eden Kremler

Sivilce İzlerini Yok Eden Kremler

Sivilce izleri ergenlik dönemi ile beraber hayatımıza giren sivilcelerin geri bıraktığı lekelerdir. Sivilcelerin patlatılması yada sıkılması sonucu ortaya çıkan sivilce izleri genelde görüntü olarak rahatsızlık verir.

Sivilce izlerini yok etmek için maske, lazer, peeling ve doğal yöntemler dahil pek çok yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerden bazıları cilde zarar verdiği gibi bazı yöntemlerde etki göstermesi çok uzun sürebilmektedir. Sivilce izlerinden kurtulmak için kremler en çok denenen ve etkili sonuç veren yöntemlerdir.

Sivilce lekelerinden yok etmek için en iyi sivilce izini geçiren kremler hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağım. Sivilce izlerini yok eden reçeteli ve reçetesiz satılan kremleri kullanırken cilt tipine uygun olan kremi doktorunuza danışarak kullanabilirsiniz. Cildi soyarak sivilce izlerini yok eden kremler kesinlikle dikkatli kullanılmalıdır.

Sivilce İzlerini Yok Eden Kremler

Sivilce izlerini yok eden kremler genelde cilt lekelerini yok etmek için kullanılan kremler ile aynıdır. Sizlere en çok denenen ve etkili sonuç veren sivilce izi kremi nelerdir bilgi vermek istiyorum.

Lekomed Sivilce İzi Kremi

lekomed krem

Lekomed krem sivilce izlerini yok eden etkili kremlerden biridir.  Cilt lekelerini yok etmek için sıklıkla kullanılan Lekomed krem aynı etkiyi sivilce izlerini ve sivilce lekelerini yok etmek içinde kullanılmaktadır. Düzenli olarak kullanıldığında etkisi gösteren bu krem kesinlikle sivilcelerin yok olmasını sağlar.

Dermaderm Sivilce İzi Kremi

dermaderm krem

Cildi onaran, cildi yenilen dermaderm sivilce kremi sadece sivilceleri yok etmez. Düzenli olarak kullanıldığında sivilce izlerini yok eden etkili bir kremdir. İçeriğinde bitkisel yağlar bulunan bu krem cildin kendini hızlıca yenilemesini sağlar.

Pohli Sivilce Leke Kremi

pohli krem

Pohli krem cilt lekelerini yok etmek için uzun yıllardır kullanılan kremlerden biridir. Cilt bakımı yapmak cildi onarmak ve cildi yenilemek için etkili olan bu krem sadece sivilce izlerini değil düzenli kullanıldığında yara ve yanık izlerini de geçirmektedir. Yüzdeki çilleri, doğum lekelerini yok etmek içinde kullanılmaktadır. Eğer sivilce izlerinden kurtulmak istiyorsanız bu kremi kullanabilirsiniz.

Pohli Krem Ne İşe Yarar

Salyangoz Kremi Akne Sivilce Leke Kremi

salyangoz kremi

Salyangozun özünden elde edilen salyangoz kremi cilde sayısız faydası bulunan bir kremdir. Yaraları ve yanıkları hızlıca iyileştiren ve cildi onaran etkisi uzun yıllardır bilinmektedir. Cildi yenileyen hücre oluşumunu destekleyen salyangoz kremi sivilce izlerini yok etmek için düzenli olarak kullanılması yeterlidir.

Salyangoz Kremi Faydaları

Clinique Even Better Clinical Koyu Leke Serumu

en iyi sivilce kremi

Güvende ve rahat hissetmek için dermatologlar tarafından üretildi. Klinik denemeler Even Better Clinical Koyu Leke Serumu’un daha eşit bir cilt tonuna sahip olmak için reçeteli ürünlerle karşılaştırılabilir olduğunu gösteriyor — 53% düzelme. Bütün cilt tonlarında, sonuçları sadece 4 haftada görebilirsiniz. Koyu lekelerde, yaşlılık lekelerinde ve akne izlerinde 12 haftada gözle görülür azalma. El ve göğüs bölgesine de uygulanabilir.

Rapid Age Spot Correcting Serum – Hızlı Etkili Leke Giderici Bakım Serumu

Rapid Age Spot Correcting Serum

Klinik araştırmalarla etkileri kanıtlanmış formülü yaşlılık, güneş ve diğer nedenlerden kaynaklı cilt lekelerinin görünümünü 1 haftada gözle görülür biçimde azaltmaya yardımcı olur. Nikotinik Asit, Heksilrezorsinol ve Plankton Ektresi içeren özel patentli NHP-3 Teknolojisi ile yaşlanma belirtilerini azaltmayı,sivilce izlerini yok etmeye ve cilt tonunu dengelemeyi destekler. İçeriğindeki C vitamini, Oligopeptidler ve ışığı yansıtan inciler ile anında cilde ışıltı vermeye ve cilt tonunu aydınlatmaya yardımcı olur.

Sivilce İzlerine Ne İyi Gelir

Sivilce izlerini yok etmek için kremlerden yararlanabileceğiniz gibi doğal yöntemlerden yararlanarak etkili sonuç almanız mümkün. Sivilce izlerine limon sürmek evde yapabileceğiniz en basit ama etkili yöntemlerden biridir. Doğal limon suyu sivilceleri kuruttuğu gibi sivilce izlerininde yok olmasını sağlamaktadır.

Sivilce İzleri İçin Limon

Limon asidik yapısı nedeni ile çok etkili bir ağartıcıdır. Sadece sivilce izlerini değil cilt lekelerini yok etmek içinde kullanılmaktadır. Düzenli olarak kullanmak sivilce izlerinin ve cilt lekelerinin yok olmasını sağlar.

Hijyen kurallarına göre temizlenmiş cilde her akşam doğal olarak sıkılmış limon suyunu pamuk yardımı ile yüzünüzü siler gibi sürmeniz gerekmektedir. Eğer cilt lekeleri ve sivilce izleri çok derin ise hafiften baskı yaparak sürmeniz gerekmektedir. Ortalama yarım saat kadar bekledikten sonra ılık su ile yüzünüzü durulamanız yeterlidir.

Sizlere bu yazımızda sivilce izlerini yok eden kremler ve sivilce izleri için krem önerileri vermeye çalıştım. Sizlerde aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak sorabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Madecassol Krem