Pharmaton Nedir? Pharmaton Faydaları ve Kullananlar

Pharmaton Nedir? Pharmaton Faydaları ve Kullananlar

Pharmaton; Özellikle uzun çalışma saatleri sonrasında yorgun düşen ve kendini en az birkaç gün içerisinde toparlayan bedenimize enerji vermek, kendimizi daha güçlü ve iyi hissetmek için kullanabileceğimiz Pharmaton; oldukça etkili bir multivitamindir.

Ginseng G115 içeren Pharmaton; vücudumuzun vitamin ve mineral ihtiyacını gideren, vücudumuza kuvvet ve dayanıklılık veren son derece güçlü bir vitamindir.

Özellikle kendinizi bitkin, tükenmiş ve ayağa kalkamayacak kadar yorgun hissettiğiniz günlerde kullanabileceğiniz Pharmaton; odaklanamama sorununa da çözüm getirerek, kişinin motivasyonunu arttırır.

Bu yazımızda kısaca Pharmaton nedir? Pharmaton ne işe yarar? sorularını yanıtlamak, Pharmaton kullanırken dikkat etmeniz gereken bir takım noktalara değinmek istiyoruz.

Pharmaton Nedir?

Bedensel açıdan oldukça zayıf olan, bu yüzden de günlük yaşantısında sık sık sorun yaşayan, sabahları kalktığında işe kendini işe gidemeyecek kadar yorgun hisseden, gün içerisinde sık sık dinlenmeye ve uyuklamaya başvuran kişiler tarafından mutlaka kullanılması gereken bir multivitamin olan Pharmaton; mükemmel bir vitamin ve mineral takviyesidir.

Düzensiz ve dengesiz beslenen, vücudu yeterli vitamin, mineral ve proteinler yoksun olan, bu yüzden de kendini güçsüz hisseden kişilere önerilen Pharmaton; içeriğinde bulunan Ginseng G115 sayesinde hücrelerin oksijen iletimini hızlandıran ve bu sayede kişiye dayanıklılık veren bir vitamindir.

Bu muiltivatimin içerisinde bol miktarda A1, B2, B12, B6, B1, C, E ve D3 vitaminleri yer alır. Aynı zamanda Pharmaton; çinko, demir, kalsiyum, folik asit, bakır, selenyum, biotin ve nikotinamid açısından da son derece zengindir.

pharmaton, pharmaton faydaları

Pharmaton Faydaları Nelerdir?

Vitaminler ve multivitaminler bakımından zengin olan vücudun direnci artıran pharmaton faydaları hakkında sizlere bilgi vermek istiyorum.

 • Kan dolaşımını hızlandırarak, vücuda zindelik ve enerji verir.
 • Performansı yükseltici olan Pharmaton; aynı zamanda öğrencilerdeki odaklanma sorununu da giderir.
 • Özellikle sporcular tarafından kullanılan bu multivitamin; sporcuların performanslarını yükseltir.
 • Beyindeki dopamin miktarını arttıran ve beyin tarafından daha fazla dopamin salgılanmasını sağlayarak; kişinin günlük yaşantısını düzene sokar.
 • Mükemmel bir hafıza güçlendirici olduğu için kişiyi Alzheimer vb. hastalıklara yakalanmaktan korur. Hafızasını güçlendirmek isteyen, sınava hazırlanan öğrenciler için de birebirdir.
 • Fiziksel gücü arttıran Pharmaton; bağışıklık sistemini ciddi oranda güçlendirerek, kişinin kolay kolay hasta olmamasını sağlar.
 • Ofis yaşantısında sık sık yorulan, dikkati dağılan kişiler tarafından kullanıldığında iş verimini yükseltir.
 • Cinsel gücü arttırdığından kişinin partneri ile daha uyumlu bir beraberlik yürütmesine yardımcı olur.
 • Uykusuz kalınan gecenin ertesi günü kullanıldığında kişinin uykusuzluk yüzünden kendini yorgun ve güçsüz hissetmesini engeller.

Pharmaton ne işe yarar? sorularını yukarıdaki şekilde sıralayabiliriz. Şayet; fiziksel yorgunluğunuz yüzünden dışarı çıkmak bile size zor geliyorsa, sırf bu yüzden düzenli bir işte çalışabileceğinizi düşünmüyorsanız, zamanınızın çoğunu evde uyuyarak ve televizyon izleyerek geçiriyorsanız; bir an önce silkelenmek ve eski gücünüze ve kudretinize kavuşmak için bu multivamitini kullanabilirsiniz.

İnanınki kısa bir süre içerisinde bu mucizevi vitaminin etkilerini görmeye başlayabilir; fiziksel açıdan kendinizi güçlü hissettiğiniz için hayata daha çok bağlanabilir; sosyal aktivitelere sık sık katılabilir ve arkadaşlarınıza ve çevrenize daha çok vakit ayırabilirsiniz.

Kısacası hem fiziksel hem de ruhsal açıdan kendinizi daha iyi hissetmek adına bu multivitamini kullanabilirsiniz.

Pharmaton Kilo Aldırır mı?

Vitamin ve mineraller açısından oldukça zengin olan Pharmaton; aslında tek başına kilo aldıran bir vitamin değildir. Bu vitamini kullandığı için kilo alan kişilerin asıl kilo alma nedeni; Pharmaton’un iştah açıcı etkisidir.

Yeni öğünlerinizi ve öğünlerinizde yediğiniz miktarı sınırlı tutarak, aşırıya kaçmayarak; kilo almaktan kurtulabilirsiniz.

Bunun için gün içerisinde 3 öğün tıka basa yemek yemek yerine 6 öğün olacak şekilde azar azar yemek yemenizi ve metabolizmanızın hızlanması adına mutlaka bol bol su tüketmenizi öneriyoruz. Bu sayede iştahınızı kontrol altında tutabilir; Pharmaton’un bu yan etkisinden hiçbir şekilde etkilenmeyeceğiniz gibi kilo vermeye bile başlayabilirsiniz.

Pharmaton Yan Etkileri:

Sayısız sayfası bulunan pharmaton bazı yan etkileri bulunmaktadır. Genelde yan etkiler çok nadir görülmesine karşın eğer saydığımız yan etkilerden biri bile görülürse kesinlikle pharmaton kullanmayınız. Pharmaton içeriği‘nde bulunan vitaminler yan etkiye neden olabilir.

 • Baş dönmesi
 • Mide bulanması
 • Reflü
 • İshal
 • Deride döküntü ve kaşıntı
 • Sık sık terleme
 • Karın ağrısı
 • Baş ağrısı
 • Kilo artışı
 • İştah açılması

Pharmaton kullanımının olası yan etkileridir. Bu vitamini gereğinden fazla kullandığınızda yukarıdaki yan etkilerden biri ile karşılaşmanız mümkündür.

Bu multivitaminin kan sulandırıcı ilaç kullanan kişiler tarafından kullanılmadan önce mutlaka doktora başvurulması ve doktorun uygun görmesi üzerine kullanılması gerekir. Aksi halde olumsuz yan etkiler ile karşılaşmanız mümkündür.

pharmaton, pharmaton faydaları

Pharmaton Nasıl Kullanılır?

Kapsül ya da efervasan tablet şeklinde farklı bulunan Pharmaton’un günlük 1 tablet ya da bir kapsül olacak şekilde kullanılması yeterlidir.

Pharmaton kapsülü sabah kahvaltılarınızdan hemen sonra kullanarak; en iyi sonucu elde edebilirsiniz.

Bu multivitamin hiçbir şekilde şeker içermediği için diyabet hastaları tarafından da kullanılabilir.

Ancak her ilaç ve vitamin kullanımında olduğu gibi Pharmaton kullanmayı düşünüyorsanız; öncelikle hekiminize danışmanızı öneriyoruz.

Pharmaton; uzun süreli kullanım için uygun değildir. Eski fiziksel sağlığınıza ve gücünüze kavuştuğunuzda doktor önerisi ile vitamin kullanımını sonlandırabilirsiniz.

Pharmaton Çocuklarda Kullanılır mı

Pharmaton; 12 yaş üzeri kişilerin kullanımına uygun olan bir üründür. 18 yaş altındakilerin kullanıp kullanamayacağına ise ancak doktorunuz karar verebilir. Kesinlikle doktorunuza danışmadan çocuğunuza bu vitamin takviyesini sakın vermeyin.

Pharmaton Kullanıcı Yorumları

Pharmaton kullananlar yaptıkları yorumlarda vücuda dinçlik veren yorgunluğu alan etkili bir mültivitamin olduğunu söylemişlerdir. Pharmaton yorumlarında paharmaton faydaları ve paharmaton içeriği hakkında sıklıkla bu ürünü kullanmak isteyenler tarafından sorular sorulduğu görülmüştür. Pharmatok kullananlar gün içerisinde tok karınla aldıklarını ve paharmaton etkisini hemen gösterdiğini sıklıkla dile getirmişlerdir.

Sosyal medya ve forumlarda pharmaton hakkında yapılmış yorumları sizler için derlemeye çalıştım. Pharmaton kullananlar kesinlikle etkili vitamini bilinçsiz olarak çocuklara verilmemesi gerektiğini söylemişlerdir.

 • Vardiyeli çalışan biriyim, kesinlikle günde 1 tane alıyorum ve işe zinde gidiyorum
 • Yataktan zor kalkan halsiz ve yorgun biriydim arkadaşım paharmaton önerdi gerçeketen bende işe yaradı
 • Resmen enerjim yerine geldi etkisi tartışılmaz
 • Ben altı aydı düzenli kullanıyorum çok işe yaradı ama bende kilo yaptı
 • Enerji veriyor ama bende enerji vermesinin yanında işhat açtı yemek düzenim değişti
 • Yorgunluk ve halsiz sorunu yaşıyorum pharmaton etkisini ne zaman gösterir çok merak ediyorum
 • Reklamlarda görüp gaza geldin ve aldım gerçekten harika bir şey
 • Pharmaton cinsel yaşama bile faydası olan bir vitamin kapsülü etkisi tartışılmaz
 • Ofiste çok yoğun çalışan biriyim işe başlamada her gün 1 tane mutlaka kullanıyorum

Pharmaton Etkisi Ne Zaman Başlar

Pharmaton kullanmak isteyenler ve kullanmayı düşünenlerin en sık sorduğu sorulardan biride pharmaton etkisini ne zaman gösterir, pharmaton etkisi ne zamanlar sorusudur. Pharmaton alındıktan 1 saat sonra kana karışarak etkisini göstermeye başlar. Bu sayede bütün gün zinde kalırsınız.

Pharmaton Kaç Ay Kullanılır

Pharmaton kullanım süresinde her hangi bir kısıtlama bulunmamasına karşın pharmaton kullanırken asla aşırıya kaçmamanız yeterlidir. Günde 1 tane almanız yeterlidir. 2 kapsül paharmaton yada daha fazlası gün içerisinde tüketmek fayda sağlamaz.

Pharmaton Etkisi Kaç Saat Sürer

Pharmaton kullananlar vitamin takviyesini aldıktan son kaç saat etkisi sürer sorunu cevabını çok merak etmektedir. Pharmaton aldıktan sonra etkisi ortalama 8 saat kadar sürer.

Pharmaton Aç Mı Tok Mu Alınmalı

Pharmaton yada diğer vitamin takviyelerini tok karınla almak etkisinin dahada fazla görülmesini sağlar. Gün içerisinde yada sabah kahvaltı yaptıktan sonra alabilirsiniz.

Pharmaton Cinsel Faydaları

Pharmadın kişiyi zinde, enerjik için azda olsa cinsel yönden etkisi vardır. Kesinlikle bu yönde bilimsel bir araştırma yapılmamıştır. Sadece kişiyi daha zince ve enerjik yaptığı için kullananlar tarafından önerilmektedir.

Pharmaton Kimler Kullanamaz

Herhangi bir sağlık sorunu, hamileler ve 18 yaşından küçükler asla kullanamaz. Her hangi bir sağlık sorununuz varsa doktorunuza danışmadan asla kullanmayınız.

Pharmaton İçerisinde Neler Var

Pharmaton çeriği, pharmaton içerisinde neler var hangi vitaminler var sırası ile yazmak istiyorum.

1 Adet Pharmaton Kapsülde

Ginseng G115 Pharmaton 40mg
Soya Lesitin 100mg
A Vitamini 800mcg
C Vitamini 60mg
E Vitamini 10mg
B1 Vitamini 1,1mg
B2 Vitamini 1,4mg
B3 Vitamini 16,13mg
B6 Vitamini 1,4mg
B9 Vitamini 200mcg
B12 Vitamini 2,5mcg
D Vitamini 5mcg
Biotin 50 mcg
Kalsiyum 120mg
Demir 10,5mg
Manganez 2mg
Çinko 1,5mg
Bakır 1mg
Selenyum 55mcg

Pharmaton Çeşitleri

Pharmaton 30 Kapsül

Pharmaton 60 Kapsül

Pharmaton 100 Kpsül

Pharmaton Efervesan Tablet

Pharmaton 50 Plus 30 Tablet

Pharmaton 50 Plus 60 Tablet

Pharmaton Fiyatı

Pharmaton ne kadar, paharmaton kaça satılıyor hakkında fiyat listesini vermek istiyorum.

Pharmaton 30 Kapsül 49.90 TL

Pharmaton 60 Kapsül 89.90 TL

Pharmaton 100 Kpsül 133.90

Pharmaton Efervesan Tablet 37.90

Pharmaton 50 Plus 30 Tablet 54.90

Pharmaton 50 Plus 60 Tablet 98.90

Sizlere bu yazımızda pharmaton nedir, pharmaton faydaları ve pharmaton kullananlar hakkında bilgi vermeye çalıştım. Peki ya siz konu hakkında ne düşünüyorsunuz yorum kısmına yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Madecassol Krem