Erkeğin Hoşlandığını Nasıl Anlarız

Erkeğin Hoşlandığını Nasıl Anlarız

Her insan yanında sevdiği, değer verdiği kendini özel hissettiği biri olsun ister. Tabi ki bu kişi alelade ya da sıradan birisi olmasını değil de bizim de beğendiğimiz ilgi duyduğumuz birisi olmasını daha fazla isteriz.

İnsanlar kendilerini değerli hissettiği ortamlarda bulunmak ister. Değer gördüğünü fark ettiği zaman mutlu olur ve mutlu olduğunda da etrafına mutluluk saçar. Kadınlar dış görünüşten ziyade karaktere önem vermektedir. Ama tabi ki dış görünüş de bir yerde önemlidir.

İlgi duyduğumuz insanın bize karşı bir şeyler hissetmesini isteriz. Bunu ona sormadan anlamaya çalışmak hislerini, bize karşı gerçek duygularını öğrenmek için çaba gösteririz. Ortak arkadaşlar varsa onların yardımı ile öğrenilmeye çalışılabilir. Size ve çevresine karşı göstermiş olduğu davranışlarla karşılaştırma yaparak da bu durumu anlayabilirsiniz. Bu karşıdaki insanı ne kadar tanıdığınıza bağlı bir durumdur.

Erkeğin Benden Hoşlandığını Nasıl Anlarım

Eğer tanımadığınız ancak çok beğendiğiniz bir erkekse size karşı ilgi duyup duymadığını nasıl anlayacağınız hakkında biraz konuşalım. Öncelikle bu kişiyle nerde olduğunuzu, nereden tanıdığınızı ve ne sıklıkla aynı ortamlarda bulunduğunuzu göz önüne almalı ve ona göre düşünmelisiniz.

erkek hoşlandığını nasıl belli eder

Hoşlandığınız kişi eğer erkekse önce onun karakterini ve kişiliğini anlamaya çalışmalısınız. Tanıdığınız biriyse bu çok daha kolay olacaktır. Eğer tanıyorsanız. Size olan davranışlarınızı göz önünde bulundurarak çevresin de ki diğer insanlara size davrandığın farklı nasıl davrandığını gözlemlemelisiniz. Eğer çekingen biri değilse gözlerinize bakmaktan kaçınmayacaktır ve gözlerinizin içine içine bakıp size zaten gözleriyle sevdiğini anlatacaktır. Çekingen bir kişiliğe sahipse bu durum biraz daha değişebilir. Diğer insanlarla rahatlıkla göz göze gelebilirken sizinle göz göze geldiğinde gözlerini kaçırmaya çalışacaktır. Bunu çok kolay bir şekilde fark edebilirsiniz. Eğer tanıdığınız biriyse zaten iletişim halinde olacaksınızdır. Bu nedenle gözlerine bakmak dışında onunla konuşabilirsiniz. Sizinle konuşurken gözlerinizin içine bakıp söylediğiniz her şeye katılıyor ya da sizi incitmeden cevap vermeye çalışıyorsa size karşı ilgi duyuyor olabilir ama tabi ki kişiliği gereğince de öyle davranmış olma ihtimali de vardır.

İyi bir gözlemci olmalısınız, sadece size değil diğer insanlarla iletişimine de bakmalısınız. Size de diğer insanlara davrandığı gibi davranıyor ve aynı şekilde hareket ediyorsa size karşı bir şeyler hissetmiyor olabilir ama bakışlarında kullandığı kelimeler de, davranışlarında olumlu bir farklılık varsa sizinle ilgileniyor olma ihtimali de yüksek bir olasılıktır. Sürekli bulunduğunuz ortamlarda karşılaşmanız yalnızca bir tesadüf olmayabilir. Sizi görmek ve sizinle vakit geçirmek için fırsatlar kolluyor olma ihtimalini de aklınızda bulundurun. Bunu da karşılaştığınız ortamlarda ki hal ve hareketlerine bakarak anlayabilirsiniz. Sürekli sizinle göz göze gelip gülümsüyorsa, yanındakilerden çok sizin olduğunuz tarafa doğru bakıyor ve dikkatini onlara değil de size veriyorsa sizden hoşlandığının göstergesidir.

Bir Erkek Hoşlandığını Nasıl Belli Eder

Bir erkek hoşlandığını bir kıza göre daha fazla belli eder ve hislerini genelde içinde tutmayı sevmez ama bu durum o erkeğin kişiliğine bağlı olarak değişebilir. Kişilikler genelde burçlarla ilgilidir ve burçlarla da alakalıdır. Sevdiğiniz, hoşlandığınız ya da ilgi duyduğunuz erkeklerin burçlarını biliyorsanız sizin için çok büyük bir avantajdır. Hem nelerden hoşlandığını, nelere ilgi duyup değer verdiğini öğrenir hem de sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamakta daha kolay bir iş çıkarmış olursunuz.

erkeğin hoşlandığı nasıl anlaşılır

Erkeğin Hoşlandığını Belli Eden Hareketler

Karşınızdaki erkeğin size karşı olan hislerini anlamak için aslında pek çok yöntem ve işaret bulunmaktadır. Genelde bir erkeğin sizden hoşlandığında yaptığı bu hareketler bu sizden hoşlandığının işaretidir.

 1. Eğer size bakarak gülüyorsa bu gerçekten size ilgi duyduğu anlamanı gelir
 2. Sizi gördüğünde yanakları kızarıyor ve utanıyorsa
 3. Sizinle konuşurken gözlerinizin içine bakamıyorsa
 4. Baş parmaklarını kemerinin içerisine koyuyorsa size karşı ilgili olduğunu gösterir. Özgüven ve ilgili olmasının işareti olarak bilinir.
 5. Sizin hareketlerini takip ediyor sizinle aynı şekilde konuşuyor ve sizin konuştuklarını onaylıyorsa
 6. Ellerini tutmaya size daha yakın olmaya temas kurmaya çalışıyorsa kesinlikle sizden hoşlanıyordur
 7. Konuşurken çok yakın olarak dinliyorsa
 8. Eğer sizinle konuşurken göz bebekleri büyüyorsa
 9. Kaşlarını kaldırıp gözlerini açıyorsa
 10. Elleri masa sütünde durmadan oynuyorsa yada sabit tutamıyorsa
 11. Ayaklarını sağa sola sallıyorsa
 12. Size Gelecek ile ilgili planlardan bahsediyorsa
 13. Sizin arkadaş çevreniz ile ilgileniyorsa arkadaşlarınız hakkında sorular soruyorsa

Sizlere bir erkeğin sizden hoşlandığını anlamak için bazı ipuçlarını vermeye çalıştım. Çekingen davranıyorsa sizden hoşlandığını rahatlıkla anlayabilirsiniz. Erkek hoşlandığı kıza nasıl davranır sorusuna da aslında cevap vermeye çalıştım.

Erkeğin Hoşlandığını Anlamanın Yolları

Sizlere bir erkeğin hoşlandığını belli eden hareketlerden bahsetmeye çalıştım. Eğer sizden hoşlanan erken daima size yakın olmak planlarını hep size ayarlıyor ise kesinlikle sizden hoşlandığını anlayabilirsiniz. İster uzak olsun isterse yakın hoşlanan erken daima dikkat çekmek için hep göz önünde olmak ister.

Peki bir erkeğin hoşlandığını anlamanın yolları nelerdir sorusunu merak edenler için yazmak istiyorum.

 • Sosyal medyada yazdıklarını beğeniyorsa
 • Sizinle konuşan biri ise kesinlikle neleri sevdiğinizi sorar
 • Eğer sizinle konuşmayan biri sizden hoşlanıyorsa kesinlikle gözlerini sizden hiç ayırmaz ama siz baktığınızda gözlerini sağa sola kaçırır
 • Sizinle konuşurken gözünüz içine uzun süre bakamaz
 • Sizden hoşlanan biri sizinle konuşurken hep heyecanlıdır

erkeğin hoşlandığını nasıl anlarız

Bir erkeğin sizden hoşlandığını biliyor ama emin değilseniz bazı ip uçları daima erkeğin hoşlandığını belli eder. En belirgin hareket kesin olarak vücut dilidir. Devamlı olarak size espiri yapması, sizi diğerlerinden ayırması en belirgin işaretlerdir.

İlk başlarda arkadaşça takılmak istemesi size yakın olması ve devamlı çevrenizde bulunması sizden hoşlandığı anlamına gelir. Hatta yaptığı küçük değişikler ile dikkatinizi çekmeye çalışır. Tabiki en belirgin ve net hoşladığını belli eden yöntem sosyal medya hesaplarında verdiği işaretlerdir. Sizin paylaşımlarını beğeniyor ve devamlı paylaşıp yorum yapıyorsa artık sizden hoşlandığına emin olabilirsiniz.

Erkeklerin aşık olduğunu anlamanın yolları biraz zordur. Erkekler neden açılmaz. erkekler neden hoşlandığını söylemezler sorusu kısaca sizin vereceğiniz tepkiye başlıdır.

Erkeğin Hoşlandığını Belli Etmesi

Erkeğin hoşlandığını anlamak aslında bilindiği kadar zor değildir sizlere verdiğim bazı işaretler zaten sizden hoşlandığının belirtileridir. sizden hoşlandığını belli eden 25 ilgi işareti içerisinde bir kısmının bile uyması sizden hoşlandığının en belirgin işaretidir. Erkeğin hoşlandığını anlamak için gözler ve size karşı hareketleri aslında her şeyi net belli etmektedir. Erkeğin sizden hoşlandığını anlamanın yolları arasında bulunanları test ederek deneyebilir ve hareketlerini gözlemleyebilirsiniz.

Bir Erkeğin Hoşlandığını Nasıl Anlarım

Bir erkeğin hoşlandığını anlamak için sizlere en çok bilinen ve hoşlandığını belli eden bazı işaretleri anlatma çalıştım. Bir erkeğin benden hoşlandığını nasıl anlarım diyorsanız giyimi, saçlarını taraması ve size kendini çok bakımlı göstermesi bilinen işaretlerden bazılarıdır. Eğer sizden hoşlan erken sizinle yolda yürüyorsa devamlı elleri yanında ise bu sizin ellerinize dokunma ve tutma isteğinin bir göstergesidir. Konuşmaları ile devamlı sizi onaylar sizin dikkatiniz çekmeye çalışır. Sizin konuşmanız daima onu heyecanlandırır.

Sizlere bu yazımızda erkeğin hoşlandığını nasıl anlarız, erken hoşlandığını anlama ve erkeğin hoşlanma belirtilerinden bahsetmeye çalıştım. Yazı ile alakalı soru ve görüşlerinizi yorum kısmına yazabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Madecassol Krem