En İyi Leke Kremi

En İyi Leke Kremi

Cilt lekeleri güneş ışınlarından, sivilce, solaryum, lazer yada başka sebeplerden dolayı oluşan lekelerdir. Kimi cilt lekeleri doğal yöntemler ile kolay şekilde geçebilirken. Bazı derin kahverengi cilt lekelerini yok etmek için leke krem kullanmak gerekebilir.

Cilt lekelerini yok etmek için kullanacağınız kremler cildin alt tabakasına etki ederek lekelerin görünümünün yok olmasını sağlamaktadır. Pek çok yöntem denemenize rağmen cilt lekelerinden kurtulamadıysanız sizlere vereceğim leke kremleri kesinlikle etkili sonuç verecektir.

Cilt lekelerinin en çok arttığı dönem yazdır. Yazın güneşin zararlı ışınları cilt lekelerinin artmasına neden olur. Sağlığa ciddi zararları olmayan bu cilt lekeleri estetik olarak iyi görünmediğinden bu lekelerden kurtulmak istemektedirler. Sizlere bu yazımızda en iyi leke kremi hangisi, en iyi leke giderici krem, cilt lekeleri için krem önerileri ve cilt lekeleri için krem markaları hangileridir ayrıntılı bilgi vermeye çalışacağım.

Cilt Lekeleri İçin Krem

Yüzdeki lekeleri gidermek için piyasada pek çok krem markası bulunmaktadır. Sizlere için doktorların reçete ettiği kremleri yazmaya çalıştım. Yüzdeki lekeleri için krem seçiminde kesinlikle bilmediğiniz marka ürünleri kullanmayınız. Leke kremleri kesinlikle doktor önerisi üzerine kullanmaya özen göstermelisiniz. Cildi soyucu etkisi bulunan yüzdeki lekeleri yok eden en iyi kremler ise;

Expigment Leke Krem

expigment krem

Expigment krem cilt lekelerinin tedavisinde kullanılan en etkili kremlerden biridir. Sivilce izleri, cilt lekeleri, güneş lekeleri, çiller ve kahverengi lekelerin tedavisinde kullanılan bu krem doktorlar tarafından çok sık reçete edilmektedir. Vücudun her yerinde rahatlıkla kullanılan bu krem cilt renk tonunda açılma sağlayan etkisi vardır. Cildi soyan expigment krem kesinlikle güneşli günlerde kullanılması asla tavsiye edilmez. Cilt lekelerinden kurtulmak için kesinlikle düzenli olarak kullanılması gerekmektedir. Etkili olduğu kadar ciddi yan etkileri bulunan bu krem hakkında bilgi almak için yazımızı okuyabilirsiniz.

Expigment Krem

Acnelyse krem 

acnelyse krem

Acnelyse krem sivilce akne tedavisinde kullanılan bir kremdir. Hücre yenileyici ve cildi besleyen acnelyse krem cilt soyucu kremlerden biridir. Soyucu etkisinden dolayı sivilce izleri ve cilt lekeleri tedavisinde çok sık kullanılmaktadır. Derinin alt takasını uyararak yenilen bu krem kesinlikle yazın kullanılması tavsiye edilmez. Cildi doyduğu için cilt savunmasız kalacağından istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilir. Doktor gözetiminde kullanılması gereken acnelyse krem yan etkileri yanma, kaşıntı ve batma hissidir. Düzenli olarak kullanıldığında yeni cildin ortaya çıkmasını sağlar ve lekelerin yok olmasında etkilidir.

Acnelyse Krem

Tretin Leke Kremi

tretin krem

Tretin krem cilt lekeleri ve sivilce tedavisinde kullanılan etkili bir kremdir. Reçete ile satılan tretin krem hücre yenileyici etkiye sahiptir. Cilt renk tonu farklılıklarını gideren, cilt lekelerini yok eden tretin krem cilt soyucu etkiye sahiptir.  Doktorlar tarafından reçete edilen bu krem içeriğinde bulunan A ve E cildin kendini yenileme sürecini hızlandırır. Düzenli olarak kullanıldığında ilk etkilerini 2 ay içerisinde göstermeye başlar.

Tretin Krem

Madecassol Krem

madecassol krem

Madecassol krem cilt bakımda kullanılan cildi nemlendiren, onaran ve yenileyen en iyi kremlerden biridir. Yüzeysel cilt lekelerini ve cilt renk tonu farklılıklarını gidermek için çok etkili bir kremdir. Cilt beyazlatıcı etkisi olan madecassol krem düzenli olarak kullanıldığında cilt renk tonunun açılmasını sağlar.

 Madecassol Krem

Dermycin Leke Kremi

dermycin leke kremi

Dermycin leke kremi renk açıcı cilt bakım kremlerinden biridir. Cilt bakım uzmanlarının cilt lekelerinin tedavisinde önerdiği bir kremdir. Kahverengi lekelerin giderilmesinde etkilidir. Cildin renk farklılıklarını giderir. Özellikle yazın cilt lekelerinde ve çillerinde artış olanların kullandığı dermycin leke kremi cildi güneşin zararlı etkilerinden korur.

Soskin Leke Kremi

soskin leke kremi

Soskin Leke Giderici ve Tedavi Edici Krem doğal içeriğe sahip bir leke kremidir. Melamin üreten hücrelere direk müdahale ederek lekeleri yok eder. Kahverengi lekelerin yok olmasını sağlayan en iyi kremlerden biridir. Düzenli olarak kullanıldığında cildi nemlendiren soskin leke kremi cilt renk tonunu eşitler. Cildin daha parlak ve ışıl ışıl olmasını sağlar.

Arap Kızı Kremi

arap kızı kremi

Arap kızı kremi canlı, parlak ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak isteyenlerin kullanmayı tercih ettiği bir kremdir. Cilt lekeleri ve sivilce izlerini yok eden arap kızı kremi pek çok ünlünün kullandığı kremlerden biridir. Cilt renk tonunu eşitleyen cilde harika etkisi olan bu krem cildin yaşlanma etkilerini ortadan kaldırır. Güneş lekelerini düzenli kullanıldığında yok eder.

Arap Kızı Kremi

Lierac Leke Kremi

lierac leke kremi

En iyi leke giderici kremlerden biri olan lierac leke kremi koyu lekeleri yok eden bir kremdir. Ciltte bulunan lekeleri düzenli olarak kullanıldığında yok etmektedir. Yüze düzenli olarak sürüldüğünde lekeleri hızlı biçimde açan bu krem cildin renk tonunu dengeleyen sivilce izlerini yok eden kremdir.

Lekomed Leke Kremi

lekomed krem

Lekomed leke kremi son zamanların en çok satılan ve tercih edilen kremlerinden biridir. Koltuk altı kararması, cilt lekeleri, sivilce izleri için etkisi kanıtlanmış en iyi kremlerden biridir. Lekomed krem kullanım alanı oldukça fazla olan bir kremdir. Avrupa’da en çok satan kremler arasında bulunan lekomed krem genital bölge kararması gidermek için de kullanılmaktadır. Düzenli olarak kullanıldığında cilt renk farklılıklarını gidermektedir.

Arnavut Kremi

arnavut kremi, aklık kremi

Arnavut kremi diğer adı aklık kremi cilt beyazlatmak cilt rengini açmak için kullanılan bir kremdir. Cilt lekelerini, doğum lekeleri ve kahverengi lekeleri gideren arnavut krem sivilce izlerini de yok etmektedir. Her cilt tipine uygun olan arnavut kremi kesinlikle civa içermeyen çeşidi tercih edilmelidir. Cilte bulunan lekeleri en hızlı yok eden kremdir.

Arnavut Kremi

Achromin Leke Giderici Krem

achromin leke kremi

Çiller, yaş lekeleri, hamilelik sonrası lekeler, kahverengi lekeleri yok eden cildi nemlendiren ve beyazlatan kremlerden biridir. Cilt lekelerine neden olan pigment üretimini durdurur, cilt lekelerini hızlı bir biçimde yok eder. Özellikle güneşten dolayı oluşan lekelerde ve çiller çok başarılı olan achromin leke krem düzenli olarak kullanıldığında etkisini göstermektedir.

Dermaderm Cilt Lekelerine Karşı Bitkisel Leke Giderici, Cilt Beyazlatıcı Krem

dermaderm leke kremi

Çevresel faktörlere yada güneşe başlı olarak oluşan lekelerin yok edilmesinde kullanılan dermaderm leke kremi bitkisel içeriğe sahip bir kremdir. Cildin daha parlak ve beyaz görünmesini sağlar. Cilt renk tonunu dengeleyerek renk farklılıklarını kısa sürede ortadan kaldırır.

Yüzdeki Lekeleri Gidermek İçin Krem

Sizlere cilt lekelerini geçiren en iyi kremler nelerdir hakkında bilgi vermeye çalıştım. Eğer lekeler yüzünüzde ise bu leke kremlerini yüzünüzde kullanmanız mümkün. Genelde yazın dahada artan cilt lekeleri ve çiller güneş ışınlarının zararlı etkilerinden dolayı artmaktadır. Eğer yüzünüze bu kremleri uygulamak istiyorsanız kesinlikle kremi sürdükten sonra direk olarak güneşin altına çıkmayan.

Leke kremin etki etmesi sizin düzenli kullanmanıza bağlı olarak etkisini gösterecektir. Kesinlikle lekeleri geçirmek için en az 2 ay boyunca kullanılması gerekmektedir.

Lekeler İçin En Etkili Krem

Sizlere verdiğim leke kremleri iyi kremlerden biridir. Etkili olduğu kadar bazı yan etkileri olan bu kremleri kesinlikle doktorunuza danışmadan asla kullanmayınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Madecassol Krem