En İyi Göz Çevresi Kremi

En İyi Göz Çevresi Kremi

En iyi göz çevresi ve göz altı kremi genelde yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırmak için kullanılmaktadır. Kaz ayakları, şişlik ve göz altı morluklarını yok etmek için tercih edilen göz çevresi kremler mutlaka önem verilmesi gereken ürünlerin başında gelmektedir.

Göz çevresi yapı olan ince tabakada ve hassas bir yapıda olduğu için mutlaka özen gösterilmesi gerekmektedir. Özellikle 35 yaşından sonra daha belirgin olan kırışıklıklara eklenen yorgunluk, şişlik ve göz altı halkaları can sıkıcı bir durum alabilmektedir.

Daha canlı, bakımlı ve parlak göz altına ve göz çevresine sahip olmak için sizlere en iyi göz çevresi kremleri hakkında bilgi vermeye çalışacağım. Göz çevresine bakım yapan, ve göz altını nemlendiren bu kremler kesinlikle etkili sonuç veren kremlerdir.

Sizlere bu yazımızda kırışıkları yok eden, şişkinliği önleyen, kaz ayaklarının görünümü önleyen, nemlendiren ve daha canlı görünmesini sağlayan en iyi göz çevresi kremi nelerdir hakkında bilgi vermeye çalışacağım. Göz çevresi kremi 30 yaş ve üstü için mutlaka kırışıklıkları yaşlanma etkilerini önlemek için kullanılmalıdır.

Göz Çevresi Kremi

Göz çevresi kremi öneri ve tavsiye üzerine kullanalar tarafından tercih edilen kremleri derlemeye çalıştım. İşte en çok kullanılan ve etkili sonuç veren göz çevresi kremleri, en iyi göz çevresi doğal kremleri;

Chanel – Hydra Beauty Micro Gel Yeux

Chanel - Hydra Beauty Micro Gel Yeux

Chanel Hydra Beauty göz altını ve çevresini nemlendirmek için kullanılmaktadır. Sloganı nemlendirme, koruma ve aydınlatma bu krem göz altına özel bakım yapmaktadır. Mikro akışkan teknolojisi ile, gözaltı şişliklerini, koyu halkaları ve nemsizlik çizgilerini hedef alıyor.

La Prairie Cellular Eye Contour Cream

La Prairie Cellular Eye Contour Cream

Hassas göz bölgeleri için ekstra hafif ve nazik krem. Cildin ideal nem dengesini sağlamaya yardımcı olurken çizgilerin oluşumunu önler. Makyaj için ideal bir bazdır. Cellular Eye Contour Cream 24 saat boyunca yaşlanma etkileriyle savaşır. La Prairie’nin Hücresel Bileşimi sayesinde dış etkenlere karşı koruma sağlarken cildin ideal nem seviyesini korumaya da yardımcı olur. İnce çizgileri azaltması, şişkinliğe karşı koruması ve makyaj için ideal bir baz oluşturması sayesinde görünümü güzelleştirir.

Clinique – Pep Start Eye Cream

Clinique - Pep Start Eye Cream

Sabah veya akşam  hiç fark etmeden gözleriniz canlı ve enerjik görünsün. Yeni Clinique Pep Start Göz Kremi   etki ederek  gözlerdeki yorgun görüntüyü uzaklaştımaya yardımcı olur, daha canlı ve enerjik bir görünüm sağlamaya katkıda bulunur. Özel tasarlanmış  masaj aplikatörü gözlerdeki şişkinlik görünümünü azaltır, daha canlı ve enerjik bakışlar yaratmaya katkıda bulunur.

Kiehl’s Creamy Eye Treatment with Avocado

Kiehl's Creamy Eye Treatment with Avocado

En popüler göz kremimiz olan ve Avokado Yağı içeren bu yumuşak formül, göz çevresini nazikçe nemlendirir.
Yağ içinde su molekülü şeklindeki benzersiz formülü, göz çevresine nem bombardımanı ile anında canlılık kazandırır.  Benzersiz, konsantre dokusu göze nüfuz etmez.

Dermalogica – Multivitamin Power Firm

Dermalogica - Multivitamin Power Firm

Sıkılaştırıcı özellikteki bitkisel kompleks, göz çevresindeki çizgileri azaltmaya yardımcıdır ve cildin elastikiyetini arttırır. Su Yosunu Özü cildi sıkılaştırmaya ve ince çizgilerin görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Cildi makyaja hazırlamak için, kapatıcı öncesinde uygulanabilecek mükemmel bir bazdır

Perricone MD Vitamin C Ester Eye Serum

Perricone MD Vitamin C Ester Eye Serum

Tüm ciltlerin kullanımına uygun, göz çevresindeki koyu halkalar ve elastikiyet kaybını düzenleyici, göz çevresi bakım serumudur. Göz çevresindeki ince çizgi ve kırışıklıkları minimize eder. Hassas göz çevresini nemlendirir ve gerginlik hissi yaratmadan sıkılık ve pürüzsüzlük kazandırır. Göz çevresinde oluşan halkalanma ve koyu renk görünümünün hafifletilmesini sağlar. Daha aydınlık, sağlıklı ve sıkılık kazanmış canlı bir göz çevresi oluşturur.

Dr. Dennis Gross – Ferulic x Retinol Eye Cream

Dr. Dennis Gross - Ferulic x Retinol Eye Cream

Güçlü bir yaşlanma karşıtı göz çevresi kremi. İnce çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı GABA ile formüle edilmiştir. Sıkılaştırıcı Ferulic Asit ve Retinol ile harmanlanmıştır. Hassas göz çevresini etkili şekilde korur ve nemlendirir. Daha yumuşak, pürüzsüz ve genç görünen göz çevresi ortaya çıkarır.

Estee Lauder – Re-Nutriv Ultimate Age-Correcting eye Cream

Estee Lauder - Re-Nutriv Ultimate Age-Correcting eye Cream

Cildin görünümünü onarmaya, yeniden doldurmaya ve eski haline getirirmeye yardımcı olur. Cildin zamanla daha genç ve daha sağlıklı görünmesine destek olur. Bu “süper krem”, Estée Lauder’in en ileri teknoloji onarım ve ultra nemlendirici etkilerini bir araya getirmektedir.

Dior Hydra Life BB Eye Cream

Dior Hydra Life BB Eye Cream

Nemlendirmenin ötesinde gençlik enerjisi veren güzellik kremi. Taze yapısı sayesinde cildi nemlendirir, ilk yaşlanma işaretlerinden korur, ten rengini düzenler. Nemlenmiş, pürüzsüz ve kadifemsi bir cilt için ideal üründür. Cilt tonu eşitlenmiş, ışıltılı ve kusursuz bir ten makyajı, çevresel faktörlere karşı aktif koruma sağlar. Cilt bakımı veya makyaj odaklı olan BB kremin tonları ne olursa olsun, fondötenin yaptığı gibi cilde doğal bir şekilde oturur & yüz tonunu mükemmelleştirir. Özel süngerli ucu sayesinde göz çevresine kolayca uygulanır.

Dr. Murad Hydro-Dynamic Ultimate Moisture For Eyes 15 ML – Göz Çevresi Için Ultra Güçlü Nemlendirici

göz çevresi kırışıklık kremi

Hassas göz çevresini etkili biçimde nemlendirmeye ve anti-aging bakım sağlamaya yardımcı olur. Hafif ve yağlandırmayan formülü tüm göz çevreleri için uygundur. Göz çevresi ultra kremi, göz çevresindeki kırışıklık ve çizgi görünümünü yumuşatarak pürüzsüzleştirmeye, cilde yumuşaklık kazandırmaya ve nemlendirmeye yardımcı olur. Dr. Murad Hydro Dynamic Ultimate Moisture For Eyes Kremi, her yaşta tüm cilt tipleri için uygundur. Cildin gece gündüz nem ihtiyacını karşılar. Yorgun, solgun görünümlü ve bakıma ihtiyacı olan göz çevresinin yenilenmesini sağlayarak, daha genç canlı ve sağlıklı görünüme kavuşturmaya yardımcı olur.

Göz Çevresi Kremi Kullananlar

Gçz çevresi kremi kullananlar tarafından en çok tercih edilen kremleri sizin için derlemeye çalıştım. Göz çevresi krem kullananlar tarafından tavsiye edilen bu kremler etkili sonuç verdiği kullananlar tarafından dile getirilmiştir. Göz çevresi krem doğal içeriğe sahip olması etkisinin daha hızlı görülmesini sağlamaktadır. En iyi göz çevresi kırışıklık kremi kullanalar bu kremleri önerdikleri bilinmektedir.

Göz Çevresi Kremi Nasıl Sürülür

İnce yapıda olan göz çevresine kesinlikle krem sürülmeden önce hijyen kurallarına göre temizlik yapıldıktan sonra kullanılması gerekmektedir. Ayrıca göz altı ve göz çevresindeki makyajın temizlenmesi gerekmektedir. Göz çevresi kremlerini genelde akşam yatmadan önce kullanılması tavsiye edilir.

Sizlere bu yazımızda en iyi göz çevresi kremlerinden bahsetmeye çalıştım. Peki siz hangi kremi kullanıyorsunuz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Madecassol Krem