Bepanthol Onarıcı Bakım Merhemi

Bepanthol Onarıcı Bakım Merhemi

Bepanthol Onarıcı Bakım Merhemi; Yıpranan ve tahriş olan cildi yenileyen ve onaran Bepanthol onarıcı bakım kremi; tüm cilt tiplerinin güvenle kullanabileceği bir cilt bakım ürünüdür.

Kurumuş ve yıpranmaya meyilli cildi kısa bir süre içerisinde tedavi eden ve eski formuna kavuşturan bu merhem; neredeyse vücudumuzun hemen hemen tüm bölgelerinde kullanıma uygundur.

Yani yüzünüzde kullanabileceğiniz bu ürünü yıpranmaya yüz tutmuş diz ve dirsekleriniz başta olmak üzere cildinizin yıpranmış diğer bölgelerini onarmak ve canlandırmak amacıyla da kullanabilirsiniz.

En çok tercih edilen onarıcı ve yenileyici cilt bakım merhemleri arasında bulunan Bepanthol onarıcı bakım kremi; hiçbir şekilde kimyasal madde içermez. Bu yönüyle de doğal bir cilt bakım kremi arayan beyler ve bayanlar tarafından gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

Bu yazımızda kısaca Bepanthol Onarıcı Bakım Kremi nedir? Bepanthol Onarıcı Bakım Kremi ne işe yarar? sorularını yanıtlamak, bu kremi nasıl kullanmanız gerektiğine değinmek istiyoruz.

İşte; Bepanthol Onarıcı Bakım Kremine Dair Bilmeniz Gerekenler:

Bepanthol Onarıcı Bakım Merhemi Nedir?

30 gramlık kutularda satışa sunulan bu krem; maliyeti devlet tarafından karşılanmayan bir üründür. Yani ürünü reçetesiz bir şekilde eczanelerden kolaylıkla satın alabilmeniz mümkündür.

Etkin maddesi Provitamin B-5 olan bu mucizevi nitelikteki krem; güneş ışınları, hava kirliliği, sigara dumanı, uzun süreli makyaj malzemesi kullanımı vb. dış etkenler yüzünden yıpranan ve tahriş olan cildinizi onarır.

Cildi nemlendiren ve cildin gün boyunca nemli kalmasına olanak tanıyan Bepanthol onarıcı bakım kremi; aynı zamanda çatlamış ve kurumuş cildin eski nem dengesine kavuşmasına da yardımcı olur.

Yani özellikle kış aylarında soğuktan ve rüzgardan kuruyan cildinizi nemlendirmek adına Bepanthol onarıcı bakım kremini kullanabilirsiniz.

Bepanthol Onarıcı Bakım Merhemi Ne İşe Yarar?

  • Yumuşak bir dokusu bulunan ve yoğun bir nemlendirici içeren Bepanthol onarıcı bakım kremi; zaman içerisinde diz, topuk, dirsek bölgeleri başta olmak üzere vücudumuzun farklı bölgelerinde ve yüzümüzde belirmeye başlayan çatlakları, yıpranmaları ve cilt tahrişlerini tedavi eder.
  • Ciltteki sivilce ve yanık izlerine de iyi gelen bu merhem; sivilce ve yanık izlerinden kurtulmanıza aracılık eder.
  • Özellikle yaşlanmayla birlikte gelen cilt kuruluğunun önüne geçen bu krem; cilde kaybettiği nemi geri kazandırmanın yanı sıra nem kaybetmesini de engeller. Yani düzenli olarak bu kremi kullandığınız takdirde cildinizde nem dengesinin sağlanmasını garantileyebilirsiniz.
  • Kuru cildinizi nemlendirmenin yanı sıra yıpranmış ve tahriş olmuş cildinizi onarmak amacıyla da bu kremi kullanabilirsiniz.
  • Cildinizde bulunan güneş yanıklarını hafifletmek adına da bu kremden yararlanabilirsiniz.

bepanthol onarıcı bakım merhemi

Bepanthol Onarıcı Bakım Merhemi Nasıl Kullanılır?

Hiçbir şekilde yapışkan bir kıvamı bulunmayan ve cilde sürüldüğü anda bile kolay bir şekilde emilen bu krem, günlük kullanım için de son derece uygundur.

Yıpranan cildinizi onarmak ve cildinizi nemlendirmek adına bu kremi gün içerisinde 1-2 kez olacak şekilde cildinizdeki sorunlu bölgeye sürebilirsiniz.

Yüzünüze, ellerinize, ayaklarınıza, diz ve dirseklerinize sürebileceğiniz bu kremi göğüs bölgenize hatta topuklarınıza bile sürebilir; göğüs başı ve topuk çatlaklarından bu krem sayesinde en kısa zaman dilimi içerisinde kurtulabilirsiniz.

Bepanthol Onarıcı Bakım Merhemi Nasıl Sürülür

  • Cildinizde tahriş olmuş bölgeye az bir miktarda bu kremden sürün.
  • Parmak uçlarınızla masaj yapar gibi nazik hareketlerle kremi cildinize iyice yedirin.
  • Gün içerisinde 1-2 sefer olacak şekilde bu kremi düzenli olarak en az birkaç ay boyunca kullanın.

Hassas ciltler için özenle formüle edilen Bepanthol Onarıcı Bakım Kremi; hassas ciltlerin yanı sıra diğer cilt tipleri için de uygundur. Ancak yağlı bir cilt yapınız bulunuyorsa krem; cildinizde az bir miktarda parlama yapabilir.

Fiyatı oldukça makul olan bu ürünü eczanelerde bulabileceğiniz gibi kozmetik mağazalardan da temin edebilirsiniz.

Bepanthol Onarıcı Bakım Merhemi Kullananlar

Bepanthol onarıcı bakım kremi kullananlar merhem hakkında yaptıkları yorumlarda merhemin doğal içeriğe sahip olduğunu ve gönül rahatlığı ile kullandıklarını dile getirmişlerdir. Bepanthol tahriş olmuş, yıpran ve hasar görmüş cildi onardığı için etkili olduğundan tercih edenlerin sayısı her geçen artmaktadır. Bepanthol onarıcı bakım kremi günlük kullanıma uygun olduğu gibi bebeklerde ve hamile olanlarda gönül rahatlığı ile kullanılan bir kremdir.Bepanthol onarıcı bakım merhemi düzenli kullanıldığında cildin yumuşacık ve nemli kalmasını sağlar.

Bepanthol Onarıcı Bakım Merhemi Bebeklerde Kullanılır Mı

Bepanthol onarıcı bakım kremi bebeklerin cildini dış etkilerden korumak için pek çok anne tarafından tercih edilmektedir. Cildi nemli kalmasına sağlayan ve koruyan bu krem bebeğin cildine bakım yapmasına rağmen kesinlikle pişikleri yok etmek için asla kullanılmaz.

bepanthol onarıcı bakım kremi

Bepanthol Onarıcı Bakım Merhemi Hakkında Tüm Sorular

Bepanthol onarıcı bakım merhemi hakkında merak edilen sorulara cevap vererek sizlere yardımcı olmaya çalışacağım. Sizlerde aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak sorabilirsiniz.

Bepanthol onarıcı bakım kremi devler karşılıyor mu

Bepanthol krem size doktor tarafından önerilip reçete edilse btaBepanthol onarıcı bakım kremiır.ile devlet tarafından karşılanmamak

Bepanthol onarıcı bakım kremi tüylenme yapar mı

Bepanthol onarıcı bakım krem kesinlikle tüylenme yapmaz ve tüy artışına neden olmaz.

Bepanthol onarıcı bakım merhemi yüze sürülür mü

En çok sorulan sorulardan biride bepanthol onarıcı bakım merhemi yüze sürülür mü sorusudur. Krem yüze sürülmesinden hiç bir sakınca yoktur. Hatta cildin nemli ve bakımlı kalması için düzenli olarak yüze sürülmesi gerekmektedir.

Bepanthol onarıcı bakım kremi içeriği

Bepanthol Onarıcı Bakım Merhemi, ProVitamin B5 olarak da bilinen, dekspantenol bileşenini içerir. Sağlıklı cildin ana yapı taşını oluşturan vitaminlerdendir ve cilt için önemli bir vitamindir.

Bepanthol onarıcı bakım kremi topuk çatlağına iyi gelir mi

Düzenli olarak kullanıldığında topuk çatlaklarını yok ettiği gibi ayakların daha bakımlı ve yumuşak olmasını sağlar.

Bepanthol onarıcı bakım kremi diz ve dirsek kararması

Diz ve dirsek kararması ve çatlaklarını yok etmek için düzenli kullanılması yeterlidir. Ayrıca diz ve dirsek bölgesinde görülen kuruluk ve çatlamaları yok etmek için çok etkilidir.

Bepanthol onarıcı bakım kremi genital bölgeye sürülür mü

Bepanthol onarıcı bakım kremi genital bölgeye ince tabaka halinde sürülmesi yeterlidir. Mantar yada kaşıntı sorunu varsa kesinlikle tedavi olmanız gerektiğini unutmayın.

Bepanthol onarıcı bakım kremi sivilce için kullanılır mı

Bepanthol onarıcı bakım kremi sivilcelerin yok olmasını sağlamasına karşın bu alanda tam etkili değildir. Krem cilt kuruluğuna ve cilt bakımına uygundur.

Bepanthol onarıcı bakım kremi çatlaklara iyi gelir mi

Çatlakları geçirmek için kullanabileceğiniz en iyi kremlerden biridir. Kilo ve doğum çatları dahil ciltte oluşan bütün çatlaklarda tercih edilmektedir. Onarıcı etkisi olduğundan cildin kendini onarmasını ve yenilemesini sağlamaktadır.

Bepanthol onarıcı bakım kremi yanık olan bölgeye sürülür mü

Kesinlikle yeni oluşan yanığa asla sürülmez.

Bepanthol onarıcı bakım kremi yaranın üzerine sürülür mü

Açık yaraya, kanamalı yaranın üzerime sürülmez. Yara kabuk tuttuktan sonra sürülmesi gerekmektedir.

Bepanthol onarıcı bakım kremi sivilce izlerine iyi gelir mi

Düzenli olarak kullanıldığında sivilce izlerinin zamanla kaybolmasını sağlar. Cildi onaran ve yenilene bu merhem cildin kısa sürede kendini yenilemesini sağlar.

Bepanthol onarıcı bakım kremi cilt lekelerine iyi gelir mi

Bepanthol onarıcı krem cilt lekelerini geçirmek için pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Derin olmayan cilt lekelerini yok etmektedir. Cildi soyucu bir krem olmadığından derin lekelerde etkili değildir.

Bepanthol Onarıcı Bakım Merhemi Hamilelikte Kullanımı

Doğal içeriğe sahip olan her hangi bir zararı yada yan etkisi bulunmayan bepanthol onarıcı bakım kremi hamilelerin ve hamile kalmayı düşünenlerin rahatlıkla kullanabileceği bir kremdir. Eğer içeriğinde bulunan doğal bileşenlere karşı alerjiniz yoksa kullanmanızda bir sakınca yoktur. Kesinlikle hamileliğin 3 ayından sonra asla doktorunuza danışmadan kullanmayınız.

 

Bepanthol Onarıcı Bakım Merhemi Fiyatı

Bepanthol onarıcı bakım merhemi fiyatı değişiklik göstermesine karşın bütün eczenelerde ve kozmetik mağazalarında 13 ile 15 tl arasında satılmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Madecassol Krem