Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Merhem

Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Merhem

Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Merhem; Bebekler için özel olarak formüle edilen içeriği sayesinde pişiği kısa bir süre içerisinde geçiren Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Merhemi; tüm annelerin gönül rahatlığıyla kullanabileceği bir pişik merhemidir.

Pişiğe ve pişik oluşumuna karşı ekstra koruma sağlayan bu merhem; bileşenlerinde yer alan provitamin B5, zeytinyağı, lanolin ve B3 vitamini sayesinde bebeğinizin poposunu her daim yumuşacık tutar.

Bu yazımızda bebeğine gözü gibi bakan tüm anneler için Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Merhemi nedir? Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Merhemi ne işe yarar? sorularını yanıtlamak ve bu kremi nasıl kullanmanız gerektiğine değinmek istiyoruz.

İşte; Bepanthol Baby Ekstra Pişik Kremine Dair Bilmeniz Gerekenler:

Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Merhemi Nedir?

Özellikle söz konusu yeni doğan bebekler olduğunda bebeğinizin cildi sizin cildinize oranla %30 oranında daha hassas ve incedir. Bu durum ise bebeğinizin poposunu her türlü dış etmene karşı daha savunmasız bir hale getirir. Yani sert bir havlu bile bebeğinizin poposunu tahriş etmek için yeterlidir. Bu yüzden de bebeğinizin poposuna ve cildine ekstra itina göstermeniz gerekir.

Hassas ciltler için özenle geliştirilen Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Kremi; bebeğinizin poposunu sürtünmeye ve tahriş edici maddelere karşı korur.

Hem annelerin hem de yeni doğum yapacak anne adaylarının güvenle kullanabileceği bir ürün olan Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Kremi; Pediatri uzmanları tarafından geliştirilen ve bir pişik kreminde bulunması gereken tüm özellikleri taşıyan bir kremdir.

Son derece şeffaf bir yapısı bulunan bu pişik merhemi; bebeğinizin poposunu nemlendirmenin yanı sıra pürüzsüzleştirir.

Aynı zamanda bebeğinizin oldukça hassas olan poposunun gün içerisinde maksimum seviyede nefes almasını da sağlar. Bu özelliği sayesinde bebeğinizin cildini çiş ve kaka gibi cildi tahriş etme özelliği bulunan maddelere karşı korur. Yani bebeğiniz çişini ya da kakasını yaptığında bile koruyucu bir kalkan görevi üstlenen bu krem; bebeğinizin poposunun çiş ve kakadan hiçbir şekilde olumsuz bir yönde etkilenmemesine olanak tanır.

Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Merhemi Ne İşe Yarar?

İçeriğinde yer alan maddeler sayesinde bebeğinizin cildini tahriş etmeyen, aynı zamanda her türlü tahrişe karşı da koruyan bu pişik kremi; bayanlar tarafından en çok rağbet gören pişik kremleri arasında yer alır.

Bepanthol pişik kremi kullanmanın faydalarını ise aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz:

  • Bebeğinizin poposunu pişik oluşumuna karşı başarılı bir şekilde korur.
  • Pişik oluşumunu engellemenin dışında bebeğinizin poposunu nemlendirir ve cildinin kurumasının önüne geçer.
  • Bebeğinizin poposunu pürüzsüz ve yumuşacık yapar.
  • Bebeğinizin poposunun daha kolay bir şekilde nefes almasını sağlar.
  • Geçirgen yapısı sayesinde bebeğinizin poposunun hava alırken bile nemli kalmasına olanak tanır.
  • Yapışkan olmayan yapısı sayesinde annelere kolay temizleme şansı sunar ve bebeğinizin kendini her daim rahat hissetmesine yardımcı olur.
  • Mevcut pişikleri geçirmenin ve tedavi etmenin yanında yeni pişik oluşumunu da engeller.

Hiçbir şekilde zararlı bir kimyasal madde içermeyen Bepanthol pişik kreminin içerisinde paraben, parfüm, renklendirici, antiseptik ve alkol gibi cildi tahriş eden ve bebeğinize zarar verebilecek maddeler yer almaz.

bepanthol baby ekstra koruma pişik merhemi

Bepanhthol Baby Ekstra Koruma Pişik Merhemi Nasıl Kullanılır?

Bu pişik kremini her bebek bezi değişiminden sonra bebeğinizin poposuna ince bir tabaka halinde şekilde sürmeniz gerekir.

Bepanthol koruyucu pişik kremini yalnızca bebeğiniz pişik olduğunda değil her gün düzenli olarak kullanmalısınız. Bu sayede bebeğinizin poposunda pişik oluşumunun önüne geçebilirsiniz.

Bu kremi kullanarak; bebeğinizin en güzel dönemini daha mutlu ve huzurlu bir şekilde geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Merhem İçeriği

Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Merhemi, Provitamin B5, B3 ve zeytinyağı içerir. Cilde sürüldüğünde ciltte koruyucu bariyer oluşturarak pişik oluşumunu önler.

Bepanthol baby ekstra koruma pişik merhemi içeriğinde bulunan lanolin sürtünmeye bağlı oluşan pişiği kısa sürede yok olmasını ve sürtünmenin oluşturduğu tahrişi yok etmektedir.

Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Merhem Kullananlar

Bepanthol baby ekstra koruma pişik merhemi kullananlar bebeklerde pişiği geçiren en iyi merhemlerden biri olduğunu söylemişlerdir. Bebeklerin bebek bezi bölgesinde oluşan kızarıklık ve tahrişi önlemek için koruyucu bariyer oluşturan bu krem sadece bebeklerde değil yetişkinlerde görülen pişiği geçirdiği kullananlar tarafından sıklıkla dile getirilmiştir.

Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Merhem Hakkında Tüm Sorular

Bepanthol baby ekstra koruma pişik merhem hakkında merak edilen sorulara cevap vererek sizlere yardımcı olmaya çalışacağım.

Bepanthol baby ekstra koruma pişik merhemi devlet karşılıyor mu

Merhem size doktor tarafından reçete edilse bile devlet tarafından karşılanmamaktadır.

Bepanthol baby ekstra koruma pişik merhemi yüze sürülür mü

Eğer sorun yüzünüzde ise bu merhemi sadece sorunlu bölgeye sürebilirsiniz.

Bepanthol baby ekstra koruma pişik merhemi içeriği

Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Merhemi, Provitamin B5, B3 ve zeytinyağı ve lanolin bulunmktadır. Lanolin sürtünmeyi önleyerek bebek bezinin neden olduğu tahriş ve yanmayı önler.

Bepanthol baby ekstra koruma pişik merhemi zararları

Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Merhemi içeriğinde bulunan etken maddelere karşı her hangi bir hassasiyetiniz yok kesinlikle yan etkisi ve zararı bulunmayan bir merhemdir.

Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Merhem Fiyatı

Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Merhemi eczanelerde ve kozmetik mağazalarında satılan bir kremdir. Merhemin fiyatı 30 ile 40 TL arasında satılmaktadır.

bepanthol baby ekstra koruma pişik kremi üretimi belli bir süreliğine durdurulduğu için merhemi üretimi şu an için yapılmamaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Madecassol Krem